Načítání obsahu...
Služby

Služby

Tepelná čerpadla

Naší specializací jsou komplexní a odborné návrhy tepelných čerpadel, podlahového vytápění a rekuperačních jednotek pro rodinné domy, bytové domy a průmyslové stavby. Máme za sebou více než 300 realizací a jsme IVT centrum.

Tepelná čerpadla

Podlahové vytápění Multibeton

Zvažujete-li instalaci podlahového vytápění, obraťte se na nás. Máme bohaté zkušenosti s instalací nejlepšího podlahového vytápění MULTIBETON® na českém trhu. Podlahové vytápění se šetrným systémem pokládky a doživotní zárukou!

Podlahové vytápění Multibeton

Rekuperační jednotky

Další službou jsou návrhy a instalace rekuperačních jednotek pro rodinné domy, bytové domy a průmyslové stavby. Instalací jednotky snížíte energetické úniky na minimum a my vám navíc pomůžeme získat část peněz zpět pomocí dostupných dotací.

Rekuperační jednotky

Dotace a projekce

Vytvoření projektů pro topné a chladící systémy máme v malíčku. Specializujeme se na návrhy pro rodinné domy, bytové domy a průmyslové staby. Součástí realizace s námi je vyřízení některé z přístupných dotací. Jsme ověřený dodavatel dotací.

Dotace a projekce

Napište nám

Zvažujete realizaci tepelného čerpadla, podlahového vytápění nebo rekuperace? Svěřte se do rukou odborníků a pošlete nám svou poptávku. Ozveme se hned, jakmile to bude možné.

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána.