Načítání obsahu...
O nás

O nás

O nás

Naše společnost TEPELNÁ ČERPADLA ČECHY s.r.o. vznikla v roce 2018 a navazuje na úspěchy naší mateřské firmy TEPELNÁ ČERPADLA MORAVA s.r.o. působící v moravskoslezském, zlínském a olomouckém kraji.

Na Moravě máme již více než 300 realizací v oblasti návrhu a instalace tepelných čerpadel, podlahového vytápění a rekuperačních jednotek.

Jsme ověřené IVT centrum a spolupracujeme také s dalšími světovými výrobci tepelných čerpadel. Našim cílem je vždy posouzení dané situace bez ohledu na výrobce tepelných čerpadel, nicméně vždy je priorita přijít s kvalitním řešením za rozumné peníze.  Naše firma si vybírá pouze kvalitní tepelní čerpadla od nejlepších výrobců na světě.

Jako jedni z mála v České republice jsme splnili velmi náročné kritéria pro montáž podlahového vytápění MULTIBETON. Stali jsme se montážní firmou tohoto unikátního řešení.

Výstavba domu nebo rekonstrukce s sebou nese mnoho starostí a my vám alespoň částečně od těchto starostí ulehčíme.

Jsme lidé věčně pozitivní a ač to říká mnoho firem. Pro nás je zákazník vždy na prvním místě a proto se snažíme nalézt to nejlepší řešení adekvátní ceně.

Reference je nejlepší reklama.

img
img
img

Existuje pět základních vlastností, které dělají každou spolupráci skvělou: komunikace, důvěra, odpovědnost, starostlivost a spolehlivost.

Ing. Petr Skalník, jednatel

Máme za sebou více než 300 realizací!

Své finance a domov svěřte odborníkům! Poradíme si s rodinnými domy, bytovými domy nebo průmyslovými stavbami.

Komplexní řešení vašich potřeb

Neexistuje jedna univerzální možnost a řešení. Domluvte si s námi konzultaci a my vám následně navrhneme řešení přímo pro vás!

Servis je samozřejmostí!

Instalací to nekončí. Ke svým zákazníkům přistupujeme zodpovědně i po tom, co od nich obdržíme peníze. Servis vaší jednotky je zajištěn naším servisním technikem.

Nová zelená úsporám / kotlíková dotace

Je pro vás vyřízení dotace noční můra? Tak už v pořádku spěte, jelikož se vám o kompletní vyřízení dotace postará naše firma.

Tepelná čerpadla

Naší specializací jsou komplexní a odborné návrhy tepelných čerpadel, podlahového vytápění a rekuperačních jednotek pro rodinné domy, bytové domy a průmyslové stavby. Máme za sebou více než 300 realizací a jsme IVT centrum.

Tepelná čerpadla

Podlahové vytápění Multibeton

Zvažujete-li instalaci podlahového vytápění, obraťte se na nás. Máme bohaté zkušenosti s instalací nejlepšího podlahového vytápění MULTIBETON® na českém trhu. Podlahové vytápění se šetrným systémem pokládky a doživotní zárukou!

Podlahové vytápění Multibeton

Rekuperační jednotky

Další službou jsou návrhy a instalace rekuperačních jednotek pro rodinné domy, bytové domy a průmyslové stavby. Instalací jednotky snížíte energetické úniky na minimum a my vám navíc pomůžeme získat část peněz zpět pomocí dostupných dotací.

Rekuperační jednotky

Dotace a projekce

Vytvoření projektů pro topné a chladící systémy máme v malíčku. Specializujeme se na návrhy pro rodinné domy, bytové domy a průmyslové staby. Součástí realizace s námi je vyřízení některé z přístupných dotací. Jsme ověřený dodavatel dotací.

Dotace a projekce